Podłokietnik Armcik S4 | wersja szara

Podłokietnik Armcik s4 daje większy komfort jazdy dla kierowcy samochodu. Sprawdza się zarówno w trasie jak i w miejskich korkach.

 

Podłokietnik jest wykonany z tworzywa ABS wysokiej jakości. Oparcie wysuwa się do przodu w pozycji poziomej ok. 5cm. Podłokietnik posiada na końcu wnękę na przedmioty oraz dodatkowo praktyczny otwierany schowek, wykończony czarnym, miękkim flokiem. W schowku tym znajdują się min. uchwyty na długopisy oraz specjalne miejsce na monety. Cały podłokietnik można odchylić do pionu (podnieść do góry).

 

Podłokietnik Armcik s4

– w zależności od posiadanego samochodu idealnie został dopasowany do wnętrza pojazdu

– posiada dwa praktyczne schowki

– bardzo prosty i intuicyjny montaż

– dostępny w wersji kolorystycznej czarnej z szarą wstawką.

 

 

 

 

W zależności od posiadanego samochodu podłokietnik Armcik s4 posiada dedykowany adapter montażowy, który różni się od siebie kształtem szerokością i wysokością. Montaż podłokietnika w samochodzie jest bardzo prosty. W komplecie znajduje się zestaw montażowy: wkręty, podkładki, zaślepki. Montaż polega na bezpośrednim przykręceniu adapteru montażowego podłokietnika do tunelu środkowego za dźwignią hamulca ręcznego.

 


 

 

Wymiary bazy podłokietnika (podane bez adapteru montażowego):

– długość: 29 cm
– wysokość (bez adaptera) : 15 cm
– szerokość 12 cm
– wysuwane oparcie: 5cm

 

 

Zdjęcia podłokietnika Armcik s4 z zamontowanym adapterami montażowymi na przykładzie różnego modelu Opla Astry

 


 

 

 

          PRZEJDŹ DO SKLEPU  

Dedykowane podłokietniki samochodowe model Armcik s4 do samochodów marki ALFA ROMEO ° AUDI ° CHEVROLET ° CITROEN ° DACIA ° DAEWOO ° FIAT ° FORD ° HONDA ° HYUNDAI ° KIA ° LANCIA ° MINI ° MITSUBISHI ° NISSAN ° OPEL ° PEUGEOT ° RENAULT ° SEAT ° SKODA ° SUZUKI ° TOYOTA ° VOLKSWAGEN